Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Русе, Дружба 1
82 900 €
162 138.31 лв.

(1 382 €, 2 702.96 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 16:05 на 7 май, 2026 год.
Обявата е посетена 342 пъти.
Площ:
60 m2
Етаж:
8-ми от 8
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Панел, Въведен в експлоатация 1980 - 1989 г.

Описание на имота:

Агенция за недвижими имоти RE/MAX River Estate предлага на Вашето внимание двустаен апартамент в кв. Дружба 1. гр. Русе.

Панорамен двустаен апартамент Вашето платно за нов дом!

Търсите проект, който да превърнете в мечтаното жилище или печеливша инвестиция? Предлагаме ви двустаен апартамент, разположен на последен етаж, който гарантира тишина, спокойствие и липса на съседи над Вас. Сградата е санирана, покривът на блока е ремонтиран.

Апартаментът е с площ 60 кв.м. разпределени в следните помещения:

- коридор
- кухня с излаз на тераса
- спалня
- хол с излаз на тераса
- баня и тоалетна в едно помещение

Апартаментът е за ремонт идеалната възможност да премахнете всичко старо и да реализирате собствен дизайн, без да правите компромиси с чужди вкусове.

Към момента отоплението е решено чрез климатик.

Квартал Дружба 1 е отлично свързан с останалата част на града чрез редовни тролейбусни и автобусни линии. Ключови спирки осигуряват лесен достъп до централната част и индустриалните зони. В района са разположени големи хипермаркети, по-малки квартални магазини, пазари и аптеки, което улеснява ежедневното пазаруване. Съчетава удобството на добре развитата градска среда с наличието на множество зелени площи и добра инфраструктура.

За повече информация и организиране на оглед се обадете на посочения телефон.

RE/MAX съдейства БЕЗПЛАТНО за всякакъв вид кредитиране. Поради факта, че сме в цял свят, нашите клиенти получават преференциални условия от абсолютно всички банки

Особености
Панел
Асансьор
За контакт:
0894278012
Агенция:
РЕМАКС РИВЪР ЕСТЕЙТ
0894278012
РЕМАКС РИВЪР ЕСТЕЙТ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2022 г.
riverestate.imot.bg
Адрес:
област Русе, гр. Русе, ул. Александровска 96
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град Русе, Дружба 1
Обява: 1b177572560852074

82 900 €
162 138.31 лв.
История на цената
(1 382 €, 2 702.96 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Русе, Дружба 1

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност